obsada wyniki extranet
blogowanie
bmenu
aktualnosci

Wyniki Reprezentacji Kolegium Sędziów Wielkopolskiego ZPN – 44. edycja piłkarskiej Ligi Rataj 2019

Reprezentacja KS

W drugim meczu obecnej edycji Ligi Rataj 2019 mocno osłabiona Reprezentacja Kolegium Sędziów Wielkopolskiego ZPN przegrała 2:6 z drużyną „Gold Boys”. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Adam Giełda i Michał Waskowski, warto odnotować debiut braci Tomkowiaków.

Mecze są rozgrywane na normalnym trawiastym boisku (po 10 zawodników) na Spółdzielczym Stadionie Sportowym „Olimp”, gramy 2 x 30 minut, a same rozgrywki są organizowane nieprzerwanie od 1975 roku.

W trzecim meczu wygraliśmy 1:0 z drużyną „OKF” po bramce w ostatniej minucie zawodów Michała Waskowskiego.

Wystąpiliśmy w składzie: Jakub Szczepankiewicz (br.) – Łukasz Araszkiewicz (kpt.), Miłosz Łondka, Wiktor Kapłon, Wojciech Tietz, Paweł Brzostek – Robert Pawlicki, Robert Szymkowiak, Wojciech Fieduk, Marcin Pawlak – Michał Waskowski, Łukasz Jaskólski.

W czwartym meczu wygraliśmy z drużyną „Sylwester” 4:1 po bramkach Adama Karmolińskiego, Łukasza Araszkiewicza i dwóch trafieniach super jokera Łukasza Jaskólskiego 🙂

Wystąpiliśmy w składzie: Maciej Łabenda (br.) – Łukasz Araszkiewicz (kpt.), Nikodem Osuch, Kamil Waskowski, Paweł Brzostek, Patryk Kochański – Robert Pawlicki, Wojciech Fieduk, Adam Karmoliński, Jakub Szczepankiewicz – Michał Waskowski, Łukasz Jaskólski.