fb twitter rss Poczta obsada
obsada wyniki extranet
blogowanie
bmenu
aktualnosci

Wielkopolanie na szczeblu centralnym PZPN

Obsada szczebla centralnego

Biuro Kolegium Sędziów Wielkopolskiego ZPN przedstawia obsadę szczebla centralnego PZPN wielkopolskich sędziów.

 

 

 

 

 

 

 

 

1. kolejka „PKO Ekstraklasa”

 

LEGIA WARSZAWA S.A. – POGOŃ SZCZECIN (21.07.2019 g. 17.30)

SA2: Adam Kupsik

 

2. kolejka „PKO Ekstraklasa”

 

CRACOVIA SSA KRAKÓW – ŁKS ŁÓDZ SA (27.07.2019 g. 17.30)

SA2: Adam Kupsik

 

LECHIA GDAŃSK – WISŁA KRAKÓW SA (28.07.2019 g. 17.30)

ST: Szymon Lizak

 

4. kolejka „PKO Ekstraklasa”

 

ŁKS ŁÓDŹ SA – GKS PIAST GLIWICE S.A. (11.08.2019. g. 15.00)

SA2: Adam Kupsik

 

5. kolejka „PKO Ekstraklasa”

 

ŚLĄSK WROCŁAW – CRACOVIA KRAKÓW (17.08.2019 g. 15.00)

SA2: Adam Kupsik

 

1. kolejka „Fortuna I Liga”

 

OLIMPIA GRUDZIĄDZ – CHROBRY GŁOGÓW S.A. (26.07.2019 g. 19.00)

SA2: Maciej Cebulski

 

6. kolejka „Fortuna I Liga”

 

CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE – PUSZCZA NIEPOŁOMICE (25.08.2019 g. 18.00)

SA1: Adam Kupsik

 

1. kolejka „II Liga”

 

GÓRNIK POLKOWICE – BŁĘKITNI STARGARD (27.07.2019 g. 15.00)

SG: Maciej Pelka

SA2: Maciej Śliwiński

ST: Tomasz Nowicki

 

2. kolejka „II Liga”

 

BYTOVIA BYTÓW – WIDZEW ŁÓDŹ SA (03.08.2018 g. 18.00)

SG: Szymon Lizak

SA1: Maciej Cebulski

SA2: Maciej Śliwiński

ST: Wojciech Brenk

 

3. kolejka „II Liga”

 

GÓRNIK POLKOWICE – GÓRNIK ŁĘCZNA (10.08.2019 g. 19.00)

SG: Szymon Lizak

ST: Kamil Waskowski

 

4. kolejka „II Liga”

 

BŁĘKITNI STARGARD – GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (17.08.2019 g. 16.00)

SA2: Maciej Śliwiński

ST: Aleksander Borowiak

 

5. kolejka „II Liga”

 

GARBARNIA KRAKÓW – MPK POGOŃ SIEDLCE (21.08.2019 g. 17.00)

SG: Maciej Pelka

SA1: Adam Kupsik

SA2: Maciej Śliwiński

ST: Szymon Lizak

 

ELANA TORUŃ – KS SKRA CZĘSTOCHOWA (21.08.2019 g. 17.00)

SG: Piotr Idzik

SA1: Maciej Cebulski

ST: Kamil Waskowski

 

6. kolejka „II Liga”

 

STAL RZESZÓW S.A. – ELANA TORUŃ (24.08.2019 g. 17.00)

SG: Szymon Lizak

 

1. kolejka „Centralna Liga Juniorów”

 

UKS SMS ŁÓDŹ – ESCOLA VARSOVIA (10.08.2019 g. 15.00)

SG: Bartłomiej Zywert

SA1: Jerzy Szwaciński

SA2: Dawid Niedzielewski

 

ZAGŁĘBIE LUBIN – CRACOVIA SSA KRAKÓW (10.08.2019 g. 12.00)

SG: Katarzyna Lisiecka – Sęk

SA1: Olga Pietrzykowska

 

2. kolejka „Centralna Liga Juniorów”

 

ŚLĄSK WROCŁAW – LECHIA GDAŃSK (18.08.2019 g. 12.00)

SG: Łukasz Chodnicki

SA1: Andrzej Pawlak

SA2: Szymon Filip

 

3. kolejka „Centralna Liga Juniorów”

 

ZAGŁĘBIE LUBIN – POGOŃ SZCZECIN (24.08.2019 g. 12.00)

SG: Bartłomiej Zywert

SA1: Jerzy Szwaciński

SA2: Dawid Niedzielewski

 

HUTNIK KRAKÓW – ŚLĄSK WROCŁAW (25.08.2019 g. 13.00)

SG: Michalina Diakow

 

2. kolejka „Ekstraliga Kobiet”

 

OLIMPIA SZCZECIN – AZS WROCŁAW (11.08.2019 g. 15.00)

SA2: Olga Pietrzykowska

 

1. kolejka „Ekstraliga Kobiet”

 

GKS GIEKSA KATOWICE SA – KKS CZARNI SOSNOWIEC (03.08.2019 g. 12.00)

SG: Michalina Diakow

 

KOBIECY KP BYDGOSZCZ – KLUB SPORTOWY AZS WROCŁAW (04.08.2019 g. 12.00)

SG: Katarzyna Lisiecka – Sęk

SA2: Olga Pietrzykowska

 

3. kolejka „Ekstraliga Kobiet”

 

AZS PWSZ WAŁBRZYCH – KKS CZARNI SOSNOWIEC (17.08.2019 g. 12.00)

SG: Katarzyna Lisiecka – Sęk

SA2: Olga Pietrzykowska

ST: Michalina Diakow

 

AZS WROCŁAW – AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI (18.08.2019 g. 12.00)

SG: Michalina Diakow

SA2: Olga Pietrzykowska

 

4. kolejka „Ekstraliga Kobiet”

 

SMS ŁÓDŹ – KPP BYDGOSZCZ  (24.08.2019)

SG: Katarzyna Lisiecka – Sęk

 

1.kolejka „I Liga Kobiet”

 

MEDYK KONIN – KS RASZYN (18.08.2019 g. 17.00)

SG: Magdalena Giza

 

2. kolejka „I Liga Kobiet”

 

POLONIA POZNAŃ – AKADEMIA PIŁKARSKA KOTWICA KÓRNIK (25.08.2019 g. 14.00)

SA1: Olga Pietrzykowska

 

 

 

 

 

archiwum


Chronologicznie uporządkowane...

Użyj poniższego formualrza:

Nadal nie możesz znaleźć tego co szukasz? Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright: Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej © 2012-2016. Wykonanie: Projektowanie stron www Poznań