fb twitter rss Poczta obsada
obsada wyniki extranet
blogowanie
bmenu
aktualnosci

Wielkopolanie na szczeblu centralnym PZPN

OBSADA SZCZEBLA CENTRALNEGO

Biuro Kolegium Sędziów Wielkopolskiego ZPN przedstawia obsadę szczebla centralnego PZPN wielkopolskich sędziów.

 

 

 

 

 

 

TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI 1/32

 

ELANA TORUŃ – RADOMIAK SP. Z O.O. (25.09.2019 g. 15.30)

SA1: Maciej Śliwiński

 

POLONIA ŚRODA WLKP. – GÓRNIK ZABRZE S.A. (25.09.2019 g. 15.30)

ST: Szymon Lizak

 

GRYF SŁUPSK S.A. – GÓRNIK ŁĘCZNA S.A. (25.09.2019 g. 16.00)

SG: Maciej Pelka

SA1: Adam Kupsik

SA2: Maciej Cebulski

ST: Tomasz Nowicki

 

PKO EKSTRAKLASA

 

7. kolejka „PKO Ekstraklasa”

 

ARKA GDYNIA SSA – GÓRNIK ZABRZE S.S.A. (30.08.2019 g. 18.00)

SA2: Adam Kupsik

 

9. kolejka „PKO Ekstraklasa”

 

WISŁA PŁOCK S.A. – WISŁA KRAKÓW S.A. (22.09.2019 g. 12.30)

SA2: Adam Kupsik

 

10. kolejka „PKO Ekstraklasa”

 

GÓRNIK ZABRZE S.S.A. – KKS LECH POZNAŃ (28.09.2019 g. 20.00)

SA1: Adam Kupsik

 

FORTUNA I LIGA

 

6. kolejka „Fortuna I Liga”

 

CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE – PUSZCZA NIEPOŁOMICE (25.08.2019 g. 18.00)

SA1: Adam Kupsik

 

8. kolejka „Fortuna I Liga”

 

TS PODBESKIDZIE S.A. – MIEDŹ LEGNICA (18.09.2019 g. 19.30)

ST: Michalina Diakow

 

II LIGA

 

6. kolejka „II Liga”

 

STAL RZESZÓW S.A. – ELANA TORUŃ (24.08.2019 g. 17.00)

SG: Szymon Lizak

 

7. kolejka „II Liga”

 

GÓRNIK POLKOWICE – GARBARNIA KRAKÓW (31.08.2019 g. 19.00)

SG: Piotr Idzik

SA2: Maciej Cebulski

ST: Łukasz Chodnicki

 

9. kolejka „II Liga”

 

GKS KATOWICE S.A. – KS LEGIONOVIA (14.09.2019 g. 18.00)

SG: Maciej Pelka

SA1: Maciej Śliwiński

SA2: Rafał Pater

ST: ELiasz Pawlak

 

9. kolejka „II Liga”

 

KS LEGIONOVIA – STAL STALOWA WOLA P.S.A. (21.09.2019 g. 16.00)

SG: Piotr Idzik

SA1: Maciej Cebulski

SA2: Łukasz Araszkiewicz

ST: Kamil Waskowski

 

ZKS OLIMPIA ELBLĄG – BYTOVIA BYTÓW (21.09.2019 g. 19.00)

SG: Szymon Lizak

SA1: Maciej Śliwiński

SA2: Wojciech Brenk

ST: Łukasz Chodnicki

 

11. kolejka „II Liga”

 

GRYF WEJHEROWO WKS – KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. (28.09.2019 g. 16.00)

SG: Szymon Lizak

SA1: Maciej Śliwiński

ST: Łukasz Chodnicki

 

BYTOVIA BYTÓW – GÓRNIK ŁĘCZNA S.A. (29.09.2019 g. 17.00)

SG: Piotr Idzik

SA1: Maciej Cebulski

ST: Tomasz Nowicki

 

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U18

 

4. kolejka „Centralna Liga Juniorów U18”

 

SKS GWAREK ZABRZE – HUTNIK KRAKÓW (01.09.2019 g. 11.30)

SG: Paweł Wrzeszczyński

SA1: Paweł Kaczała

SA2: Artur Lubryka

 

6. kolejka „Centralna Liga Juniorów U18”

 

LECHIA GDAŃSK – HUTNIK KRAKÓW (14.09.2019 g. 11.00)

SG: Katarzyna Lisiecka-Sęk

SA2: Olga Pietrzykowska

 

8. kolejka „Centralna Liga Juniorów U18”

 

LECHIA GDAŃSK – UKS SMS ŁÓDŹ (01.09.2019 g. 14.00)

SG: Aleksander Borowiak

SA1: Damian Jankowski

SA2: Adam Karmoliński

ST: Patryk Mocek

 

EKSTRALIGA KOBIET

 

5. kolejka „Ekstraliga Kobiet”

 

AZS PWSZ WAŁBRZYCH – GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (07.09.2019 g. 13.00)

SA1: Olga Pietrzykowska

 

6. kolejka „Ekstraliga Kobiet”

 

OLIMPIA SZCZECIN – MEDYK KONIN (15.09.2019 g. 11.00)

SA1: Olga Pietrzykowska

 

KKS CZARNI SOSNOWIEC – AZS WROCŁAW (14.09.2019 g. 12.00)

SG: Michalina Diakow

 

7. kolejka „Ekstraliga Kobiet”

 

AZS PWSZ WAŁBRZYCH – OLIMPIA SZCZECIN (21.09.2019 g. 16.00)

SG: Michalina Diakow

SA2: Olga Pietrzykowska

 

MEDYK KONIN – UKS SMS ŁÓDŹ (21.09.2019 g. 12.00)

ST: Magdalena Giza

 

3. kolejka „I Liga Kobiet”

 

POLONIA ŚRODA WLKP. – AKADEMIA PIŁKARSKA KOTWICA KOŁOBRZEG (15.09.2019 g. 12.00)

SG: Paulina Kolatorska

SA1: Magdalena Krzemińska

SA2: Łukasz Dorna

 

I LIGA KOBIET

 

5. kolejka „I Liga Kobiet”

 

POLONIA POZNAŃ – UNIFREEZE GÓRZNO (21.09.2019 g. 19.00)

SA2: Maciej Martyniuk

 

AKADEMIA PIŁKARSKA KOTWICA KOŁOBRZEG – PKS PIASTOVIA PIASTÓW (22.09.2019 g. 16.00)

SG: Magdalena Giza

SA1: Olga Pietrzykowska

SA2: Marek Małek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

archiwum


Chronologicznie uporządkowane...

Użyj poniższego formualrza:

Nadal nie możesz znaleźć tego co szukasz? Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright: Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej © 2012-2016. Wykonanie: Projektowanie stron www Poznań