fb twitter rss Poczta obsada
obsada wyniki extranet
blogowanie
bmenu
aktualnosci

Ważne informacje odnośnie dokumentów meczowych i rozliczania delegacji w IV lidze oraz Lidze Międzyokręgowej

Informacja z biura

Biuro Kolegium Sędziów informuje, że…

 

 

 

 

 

 

 

  •  od sezonu 2018/2019 sędziowie wypełniają system PZPN 24 (48h w weekend, 24h w tygodniu lub patrz regulamin WZPN), nie ma obowiązku wysyłania dokumentów papierowych do WZPN, chyba, że o to poprosi. Prosimy o odpowiedzialność oraz skrupulatne dotrzymywanie terminów wypełniania PZPN 24, aby nie doszło do sytuacji, że ponownie wrócimy do wysyłania sprawozdań. Sędziowie mają obowiązek przechowania dokumentów do zakończenia rundy.
  • wynagrodzenie dla sędziów i obserwatorów będzie płatne z konta WZPN przelewem co 2 tygodnie (w Lidze Międzyokręgowej na ten czas tylko grupa 2 Poznań-Leszno, reszta gotówką).
  • nowi obserwatorzy oraz sędziowie (IV liga, Liga Międzyokręgowa oraz ich asystenci, także Wielkopolska Grupa Asystentów) lub którzy jeszcze nie wysłali oświadczenia podatkowego muszą to uczynić w trybie pilnym na adres ks.biuro@wielkopolskizpn.pl:
Nazwisko:
Imię:
Data urodzenia: dd-mm-rrrr
PESEL:
Województwo:
Poczta:
Powiat:
Gmina:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Ulica:
Nr domu:
Nr mieszkania:
Urząd Skarbowy:
Numer konta:
archiwum


Chronologicznie uporządkowane...

Użyj poniższego formualrza:

Nadal nie możesz znaleźć tego co szukasz? Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright: Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej © 2012-2016. Wykonanie: Projektowanie stron www Poznań