fb twitter rss Poczta obsada
obsada wyniki extranet
blogowanie
bmenu
aktualnosci

Ubezpieczenie NNW konieczne do spełniania wymogów licencji sędziowskiej

Informacja z biura

Biuro Kolegium Sędziów Wielkopolskiego ZPN przypomina iż obowiązkowym elementem licencji sędziowskiej jest ubezpieczenie sędziego NNW.

Jak co roku PZU przedstawia ofertę dedykowaną sędziom.

Każdy sędzia by się ubezpieczyć powinien przynieść na najbliższe egzaminy wypełniony wniosek ubezpieczeniowy

 

 

 

 

WNIOSEK UBEZPIECZENIOWY: NNW PZU PZPN – Formularz i oświadczenie sędziego

jak również wpłacić kwotę za wybrany z TABELA WARIANTÓW UBEZPIECZENIOWYCH: tabela wariantów ubezpieczenia dla sędziów NNW PZU PZPN

na konto Wielkopolskiego ZPN w tytule wpisując „Ubezpieczenie sędziowskie – Imię Nazwisko”:

95 1020 4027 0000 1202 0031 4260 

PZU S.A. i PZPN realizuje ogólnopolski program ubezpieczenia dla wszystkich uczestników rozgrywek piłkarskich. Celem programu jest podwyższenie i ujednolicenie standardu ochrony ubezpieczeniowej NNW w polskiej piłce nożnej. Z tą myślą została także przygotowana nowa oferta ubezpieczenia dla sędziów piłkarskich.

Ubezpieczenie NNW PZU/PZPN jest zupełnie nowym, unikatowym  produktem ubezpieczeniowym. Z polisy, w razie wypadku, cięższego lub lżejszego urazu odniesionego podczas uprawiania sportu, pokrywane są koszty leczenia i rehabilitacji, NNW PZU/PZPN zapewnia realną ochronę ubezpieczeniową już od 18 zł za osobę rocznie. Jako jedyny produkt na polskim rynku ubezpieczeniowym daje możliwość bezgotówkowego leczenia i rehabilitacji w ramach sieci klinik i ośrodków leczniczych współpracujących z PZU i certyfikowanych przez Ubezpieczyciela. Dodatkowo PZU S.A. gwarantuje ubezpieczonym całodobowy assistance. Ubezpieczenie obejmuje również nieszczęśliwe wypadki w drodze na mecz i z meczu.

Do obsługi szkód oraz organizacji procesu leczenia uruchomiona została dedykowana infolinia PZU S.A. pod numerem: 801 402 402.Pracownicy infolinii po zgłoszeniu szkody kierują procesem diagnozy, leczenia i rehabilitacji poszkodowanego.

W ramach oferty funkcjonują różne warianty ubezpieczenia, różniące się od siebie wysokością świadczeń.

OWU: OWU_PZU NNW_7B12_III (1)

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH: NNW PZU PZPN – Informacja Administratora danych osobowych dla klienta

archiwum


Chronologicznie uporządkowane...

Użyj poniższego formualrza:

Nadal nie możesz znaleźć tego co szukasz? Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright: Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej © 2012-2016. Wykonanie: Projektowanie stron www Poznań