fb twitter rss Poczta obsada
obsada wyniki extranet
blogowanie
bmenu
aktualnosci

Składka Koleżeńskiego Funduszu Dyspozycyjnego oraz na Fundację Kolegium Sędziów Piłkarskich (FKSP) na rok 2019 dla członków Kolegium Sędziów z Poznania

Składka KFD 2019

Zarząd Kolegium Sędziów z Poznania na posiedzeniu w dniu 6 lutego 2019 roku zatwierdził składki KFD na rok 2019.

Wyznacznikiem  wysokości składki jest jeden ekwiwalent sędziowski/obserwatora, Zarząd pod uwagę wziął również wysokość opłat za licencję PZPN oraz wysokość składki za poprzednie lata.

Tabela kolor żółty: Licencja PZPN, Składki KFD

Wpłaty należy dokonać do 28 lutego 2019 roku w Biurze Kolegium Sędziów WZPN (ul. Warmińska 1, Poznań).

Jest możliwość dokonania również wpłat na szkoleniu w dniu 07 lutego br. w godzinach 17.15-18.00 (Sekretarz Kamil Waskowski będzie czekał na chętnych w głównym holu przed salą wykładową) oraz w dniu 17 lutego br. po szkoleniu u prelegentów.

Obowiązuje składka wyższa jak w przypadku licencji tzn. jeżeli np. sędzia jest zarówno asystentem szczebla centralnego gr. 2 (200) oraz IV ligi (150) to płaci wyższą składkę z tabeli jak za sędziego centralnego (200), to samo dotyczy m.in. sędziów futsalu oraz sędzi piłki kobiecej.

 

Wyciąg z regulaminu:

ROZDZIAŁ VIII. Postanowienia końcowe

Pkt.2

„Sędzia, który w terminie wyznaczonym przez Kolegium Sędziów WZPN/lub dany KS OZPN/strefę poznańską nie opłaci składek KFD, KFP, licencji sędziowskiej zostanie automatyznie wstrzymany w obsadzie na okres 14 dni oraz otrzymuje minus 0,2 punktu do tabeli listy pomocniczej.”

 

Przypominamy, że obecnie opłacamy tylko składkę KFD i FKSP, opłatę za licencję PZPN będzie trzeba uiścić w okresie letnim przed startem rundy jesiennej 2019/2020.

 

Informujemy również, że Fundacja Kolegium Sędziów Piłkarskich (FKSP) dawne KFP ustaliła składkę na rok 2019 w wysokości 60,00 złotych, którą również można opłacić jak w przypadku KFD w biurze lub na szkoleniu. Zapomoga pośmiertna wynosi na dzień dzisiejszy 8500,00 złotych. Ostateczny termin uiszczenia opłaty to 28 luty 2019 roku.

Składkę zobowiązani są opłacić wszyscy sędziowie/obserwatorzy czynni oraz nieczynni.

Zmiana statusu z sędziego próbnego na sędziego rzeczywistego wiąże się z wstąpieniem do Fundacji Kolegium Sędziów Piłkarskich.

Sędziowie przemianowani muszą w trybie pilnym dostarczyć do Biura Kolegium Sędziów:

  • wypełnioną deklarację Fundacji KSP deklaracja – należy drukować podwójnie i dwustronnie!!!
  • 1 zdjęcie (format jak do dowodu osobistego, legitymacji, prawa jazdy itp.)

Statut FKSP:  Statut-Fundacji-Kolegium-Sedziow-Pilkarskich

 

Wszyscy członkowie, którzy nie są pewni czy wypełnili i oddali wypełnioną deklarację proszeni są o kontakt na adres: ks.biuro@wielkopolskizpn.pl w celu weryfikacji.

archiwum


Chronologicznie uporządkowane...

Użyj poniższego formualrza:

Nadal nie możesz znaleźć tego co szukasz? Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright: Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej © 2012-2016. Wykonanie: Projektowanie stron www Poznań