Reprezentacja Kolegium Sędziów Poznań wygrywa 2:1 (2:1) - Kolegium Sędziów
bmenu
aktualnosci

Reprezentacja Kolegium Sędziów Poznań wygrywa 2:1 (2:1)

Reprezentacja KS Poznań

Reprezentacja Kolegium Sędziów Poznań w dniu 23 kwietnia br. w 2. kolejce 43 edycji Piłkarskiej Ligi Rataj wygrała 2:1 z obecnym mistrzem ligi drużyną „Gramy dla Binia”. Mecze rozgrywane są na naturalnej trawie (bramkarz + 9 zawodników), 2 x 30 minut, zmiany lotne, regulamin zgodny z Przepisami Gry w Piłkę Nożną. Zawody są rozgrywane na obiekcie na os. Rusa w Poznaniu. Relacja w rozwinięciu.

Naszą drużynę na początek przywitał rzęsisty deszcz. Mimo wszystko na trybunach ratajskiego stadionu zgromadziło się wielu kibiców schowanych pod daszkiem przy ławkach rezerwowych chcących zobaczyć w akcji obecnego mistrza i rewelację tegorocznych rozgrywek czyli Reprezentację Kolegium Sędziów z Poznania. Z powodu obfitych opadów piłka wydawała się dwa razy szybsza niż normalnie, ale nasza reprezentacja świetnie się odnalazła w tych warunkach. Od pierwszych minut przejęliśmy inicjatywę na boisku, jednak brakowało nam w pierwszej fazie zawodów skutecznego wykończenia. W 18 minucie objęliśmy prowadzenie po indywidualnej akcji Mateusza Wiśniewskiego i strzale z ok 20 metrów przy prawym słupku zespołu przeciwnika. Z każdą minutą wzrastała nasza pewność siebie czego efektem była bramka na 2:0, Mateusz Wiśniewski huknął z dystansu, a piłkę odbitą przez bramkarza dobił głową tuż pod poprzeczką Łukasz Stachowiak. Następnie mieliśmy trzy klarowne sytuację na podwyższenie wyniku, ale niestety zabrakło nam szczęścia na podwyższenie wyniku w tych trudnych warunkach atmosferycznych. W doliczonym czasie I połowy tracimy bramkę na 2:1, po błędzie w obronie. Wracający po długim czasie do drużyny weteran wielkopolskich boisk z gwizdkiem w ręku Szymon Smoczyk przegrał pojedynek sam na sam z przeciwnikiem. Nie zmienia to faktu, że rozegrał świetne zawody będąc bardzo aktywnym graczem w poczynaniach naszej drużyny zarówno w bramce, jak i nad przedpolu. W przerwie pełna mobilizacja i ponownie przejęliśmy inicjatywę, mimo korzystnego wyniku to my przeważaliśmy na boisku i co chwilę groźnie atakowaliśmy, jednak nieskutecznie, a najlepszą sytuację na podwyższenie wyniku zmarnował bardzo dobrze dysponowany tego dnia Patryk Kochański. Mimo wielkich nerwów w końcowej fazie zawodów i bardzo groźnych ataków przeciwnika utrzymaliśmy wynik z pierwszej połowy i pokonaliśmy obecnego mistrza rozgrywek 2:1. Wielkie BRAWA dla naszego zespołu za wielkie zaangażowanie i walkę do samego końca. Sędzia Aleksander Borowiak stanął ponownie na wysokości zadania, jednak przeciwnik często miał odmienne zdanie po nieudanych próbach swoich poczynań na boisku. Następny mecz rozegramy 26 kwietnia br. o godz. 18.30 z drużyną „Orły z Rataj”. Zapraszamy do dopingowania naszej drużyny!!!

Skład Reprezentacji:

Bramkarz: Szymon Smoczyk

Obrona: Łukasz Araszkiewicz, Wojciech Fieduk, Miłosz Łondka, Marcin Nawrocki, Łukasz Stachowiak, Wojciech Tietz.

Pomoc: Patryk Kochański, Robert Pawlicki, Remigiusz Rura, Wojciech Sysiak, Robert Szymkowiak, Mateusz Wiśniewski.

Atak: Łukasz Jaskólski, Maciej Waskowski, Michał Waskowski.