fb twitter rss Poczta obsada
obsada wyniki extranet
blogowanie
bmenu
aktualnosci

Obóz zimowy Kołobrzeg 2020

Kołobrzeg 2020

W terminie 02-05.01.2020 roku (czwartek – niedziela) odbędzie się obóz zimowy w Kołobrzegu dla członków Kolegium Sędziów Wielkopolskiego ZPN.

W zeszłym roku koszt obozu wynosił: 285,00 złotych (3 noclegi, pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja, basen). W związku z tym, że ośrodek został wyremontowany cena za nocleg może ulec zmianie, wszystko jednak zalezy od ilości uczestników. Jesteśmy po wstępnych rozmowach z kierownictwem ośrodka. Mamy zapewnienie, że koszt uczestnictwa w obozie na pewno nie przekroczy 300,00 złotych, postaramy się jednak utrzymać zeszłoroczną cenę.

W związku z tym przyjmujemy wpłaty w wysokości 100,00 złotych, aby oszacować ilość uczestników.

Wpłatę należy dokonać do dnia 7 października 2019 roku (poniedziałek) przelewem. W tym celu prosimy o bezpośredni kontakt z Kol. Łukaszem Araszkiewiczem na adres: l.araszkiewicz.referee@gmail.com lub telefonicznie.

*przejazd autokarem z Poznania będzie uzależniony od budżetu jaki zostanie przyznany Kolegium Sędziów na rok 2020 przez Wielkopolski ZPN

Członkowie Kolegium Sędziów z Konina, Leszna, Kalisza i Piły – przedstawiciele poszczególnych KS zostaną poinformowani na najbliższym posiedzeniu Prezdium KS tj. 30 września br. o sposobie płatności i przekażą taką informację dalej.

Dla członków KS Poznań będzie dofinansowanie 50,00 złotych z Koleżeńskiego Funduszu Dyspozycyjnego – dotyczy jedynie członków, którzy uiścili składkę za rok 2019 oraz seniorów.

Miejsce: Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „Dozamel”(http://www.ow.kolobrzeg.pl/)

Udział w obozie jest obowiązkowy dla sędziów i obserwatorów: szczebla centralnego, 3 ligi, 4 ligi, 5 ligi, Wielkopolskiej Grupy Asystentów oraz uczestników Programu Mentorskiego WZPN.

Dla pozostałych udział jest dobrowolny.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres: ks.szkolenie@wielkopolskizpn.pl.

archiwum


Chronologicznie uporządkowane...

Użyj poniższego formualrza:

Nadal nie możesz znaleźć tego co szukasz? Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright: Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej © 2012-2016. Wykonanie: Projektowanie stron www Poznań