fb twitter rss Poczta obsada
obsada wyniki extranet
blogowanie
bmenu
aktualnosci

Mistrzostwa Świata Piłki Ulicznej HWC 2018 w Meksyku

HWC Meksyk 2018

W terminie 13-18 listopada 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Świata w Piłce Ulicznej HWC w stolicy Meksyku, które patronatem objęły FIFA, UEFA oraz Fundacja Fernando Slima.
Sędzia z Poznania Łukasz Araszkiewicz na co dzień reprezentujący Wielkopolski Związek Piłki Nożnej po raz szósty rozstrzygał w tym mundialu. W rozwinięciu relacja oraz galeria zdjęć…

 

 

 

 

 

Poznański arbiter w tym roku wystąpił w 68 meczach w roli sędziego, sędziego asystenta oraz sędziego technicznego, mecze są rozgrywane w systemie czasowym 2 x 7 minut.
W tym roku reprezentant z Polski został nominowany m.in. do półfinału mistrzostw w kategorii żeńskiej Chile-Kolumbia w roli sędziego głównego oraz finału w roli sędziego asystenta nr 1 Meksyk-Kolumbia. Sędzią głównym był Paul Negtegaal (Szef sędziów piłki plażowej w Holandii), sędzią asystentem nr 2 Luciano Goncalves (Szef sędziów w Portugalii), a sędzią techniczną Natalie Handley z Walii. Był to czwarty z rzędu finał dla naszego reprezentanta, który w poprzednich latach pełnił funkcję w finale kobiet Meksyk-Chile – Amsterdam 2015 (sędzia asystent), mężczyzn Brazylia-Meksyk – Glasgow 2016 (sędzia główny) oraz mężczyzn Brazylia-Meksyk – Oslo 2017 (sędzia asystent). Reprezentacja Polski pod wodzą trenera Jacka Karczewskiego zajęła 15 miejsce w kategorii mężczyzn pokonując w ostatnim pojedynku Austrię. Przy okazji turnieju w czasie wolnym Kol. Łukasz zwiedził stolicę, miejscowe zabytki czy oglądał na żywo walki wrestlingu, które można zobaczyć w relacji zdjęciowej. Kolejne mistrzostwa w 2019 roku odbędą się w stolicy Walii – Cardiff.
archiwum


Chronologicznie uporządkowane...

Użyj poniższego formualrza:

Nadal nie możesz znaleźć tego co szukasz? Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright: Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej © 2012-2016. Wykonanie: Projektowanie stron www Poznań