fb twitter rss Poczta obsada
obsada wyniki extranet
blogowanie
bmenu
aktualnosci

Książka „Howard Webb. Autobiografia” – super oferta !!!

Promocja

W 2017 roku dzięki firmie „Dom Wydawniczy REBIS”, Kolegium Sędziów WZPN oraz Wielkopolski ZPN gościliśmy w Poznaniu jednego z najwybitniejszych sędziów na świecie Howarda Webba.

W związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji została przygotowana specjalna oferta dla wszystkich członków organizacji sędziowskiej w Polsce oraz zawodników, trenerów, działaczy, kibiców chcących poznać tajniki sędziowania „od kuchni”.

Cena nominalna to 39,90 zł., do 15 lipca na hasło: „SĘDZIA” tylko 19,95 zł.

Przy większych grupowych zamówieniach (KS, ZPN, firmy) możliwy dodatkowy rabat!

Więcej informacji w rozwinięciu…

 

Książki można zamawiać w następujący sposób:

  • Przez stronę internetową Domu Wydawniczego REBIS  www.rebis.com.pl – w koszyku należy wpisać kod rabatowy – „SĘDZIA”
  • Zamówienie drogę e-mailową z dopiskiem „SĘDZIA” – adres wysylka@rebis.com.pl
  • Telefonicznie podając hasło „SĘDZIA” – nr telefonu (61) 882 38 25

 

Kilka słów na temat książki „Howard Webb. Autobiografia”:

” Jak każdy sędzia piłkarski Howard Webb wielokrotnie spotykał się z krytyką. Od czasu debiutu z gwizdkiem w wieku 18 lat jednak mozolnie awansował w rankingach, a jego naturalny spokój i zdecydowanie wzbudzały szacunek zarówno piłkarzy, jak i działaczy. Wkrótce zaczęto go wyznaczać na najważniejsze i najtrudniejsze mecze. Sędziował m.in. finał Pucharu Anglii w 2009 roku, finał Ligi Mistrzów w 2010 roku i – co najważniejsze – finał mistrzostw świata w 2010 roku. W tej znakomitej, do bólu szczerej i dowcipnej książce Webb przedstawia swoją karierę – w tym sławetny mecz Polski z Austrią na Euro 2008 – z własnej perspektywy. Wyjawia, na czym polega sędziowanie we współczesnej piłce nożnej, w której każdą decyzję arbitra można natychmiast przeanalizować dzięki kamerom, i wyjaśnia, jak uczył się postępowania z największymi gwiazdami, ze sprawiającymi kłopoty zawodnikami i trenerami. Dzięki wyjątkowemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej za kulisami ukazuje piłkę nożną w zupełnie nowym świetle.

Howard Webb urodził się w Rotherham w South Yorkshire w 1971 roku. Przez wiele lat pracował w policji i równocześnie sędziował mecze piłkarskie. Od 2003 roku prowadził mecze Premier League, a od 2005 roku spotkania międzynarodowe i z czasem stał się jednym z najlepszych arbitrów na świecie. Zakończył karierę sędziowską w 2014 roku.”

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Biuro Kolegium Sędziów WZPN

archiwum


Chronologicznie uporządkowane...

Użyj poniższego formualrza:

Nadal nie możesz znaleźć tego co szukasz? Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright: Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej © 2012-2016. Wykonanie: Projektowanie stron www Poznań