fb twitter rss Poczta obsada
obsada wyniki extranet
blogowanie
bmenu
aktualnosci

Informacja odnośnie płatności za mecze pod egidą Wielkopolskiego ZPN

informacja z biura

Biuro Kolegium Sędziów informuje, iż decyzją Wielkopolskiego Związku Piłlki Nożnej, płatności na konta sędziowskie będą dokonywane przez związek do 10 dnia każdego miesiąca następującego po miesiącu, w którym odbył się mecz, np. za cały marzec sędziowie i obserwatorzy IV i LM otrzymają przelew do 10 kwietnia.

Informujemy również, iż w rundzie wiosennej kilka klubów pilotażowo otrzymało możliwość dokonywania sędziom wypłat przez WZPN, np. za wszystkie mecze drużyn młodzieżowych Warty Poznań płatności dokonywał będzie związek również raz w miesiącu.
Lista tych klubów zostanie umieszczona na stronie KS w osobnym komunikacie.
Przypominamy także, iż tak jak w rundzie jesiennej, kilka klubów ma możliwość dokonywania płatności przelewem w ciągu 7 dniu na konto. Zaleca się zatem wpisywania na delegacjach swoich numerów kont bankowych. W razie wszelkich opóźnień i braków zapłaty należy niezwłocznie powiadomić mailowo Biuro Kolegium Sędziów.
Lista takich klubów również zostanie zamieszczona w w najbliższym czasie.
archiwum


Chronologicznie uporządkowane...

Użyj poniższego formualrza:

Nadal nie możesz znaleźć tego co szukasz? Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright: Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej © 2012-2016. Wykonanie: Projektowanie stron www Poznań