fb twitter rss Poczta obsada
obsada wyniki extranet
blogowanie
bmenu
aktualnosci

Informacja dla „OBOZOWICZÓW” w Kołobrzegu 2019

Informacja dla obozowiczów

  1. Wykłady szkoleniowe będą się odbywać w sali konferencyjnej na 1 piętrze w „Hotelu Ikar Plaza”. Szatnia do dyspozycji. Adres: ul. Wschodnia 35 w Kołobrzegu (15 minut spacerem promenadą, wyjście z ośrodka w prawą stronę). Zbiórka każdorazowo przy recepcji w ośrodku „Dozamel” 20 minut przed zajęciami.
  2. Zbiórka na treningi kondycyjne – każdorazowo 15 minut przed zajęciami przy recepcji ośrodka „Dozamel”.
  3. Parking na terenie ośrodka – płatny 20,00 zł w recepcji za cały pobyt. Darmowy parking znajduje się na placu przy amfiteatrze po prawej stronie od wyjścia z ośrodka na końcu ulicy Kościuszki (ok. 150 metrów).
  4. Udział w szkoleniach i treningach dla uczestników obozu jest obowiązkowy, sędziowie z Poznania, którzy nie będą mieli 100% obecności będą zobowiązani do zwrotu dofinansowania z KFD w wysokości 50,00 złotych. Nie dotyczy usprawiedliwionych wcześniej nieobecności.
  5. Lista z zakwaterowaniem dostępna w recepcji w ośrodku „Dozamel”. Każdy uczestnik odpowiada indywidualnie za stan pokojów.
  6. W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Kol. Łukaszem Araszkiewiczem.

 

archiwum


Chronologicznie uporządkowane...

Użyj poniższego formualrza:

Nadal nie możesz znaleźć tego co szukasz? Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright: Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej © 2012-2016. Wykonanie: Projektowanie stron www Poznań