fb twitter rss Poczta obsada
obsada wyniki extranet
blogowanie
bmenu
aktualnosci

Dodatkowy termin szkolenia w ramach I bloku szkoleniowego odbędzie się 17 lutego 2019 roku (niedziela)

Szkolenie 17.02.2019

Komisja Szkoleniowa Kolegium Sędziów Wielkopolskiego ZPN wyznaczyła dodatkowy ostatni termin szkolenia w ramach I bloku szkoleniowego dla sędziów i obserwatorów. Prelegentami będą Koledzy Wojciech Fieduk oraz Marcin Stachowski.

Członkowie Kolegium Sędziów strefy poznańskiej, którzy nie uczestniczyli w zgrupowaniu w Kołobrzegu (dla uczestników warunkiem zaliczenia jest obecność na wykładach) oraz nie będą mogli uczestniczyć w jutrzejszym szkoleniu tj. 7 lutego 2019 roku (czwartek) będą mieli możliwość odbycia szkolenia w dniu 17 lutego br. (niedziela) o godz. 8.00 w siedzibie WZPN (ul. Warmińska 1 w Poznaniu). Usprawiedliwienia należy wysłać na adres: ks.szkolenie@wielkopolskizpn.pl.

Sędziowie i obserwatorzy, którzy nie zaliczą szkolenia nie będą uwzględniani w obsadzie sędziowskiej do końca kwietnia 2019 roku. Sędziowie, którzy nie odbyli szkolenia w Kołobrzegu i nie odbędą w najbliższy czwartek, do dnia 17 lutego nie będą uwzględniani w obsadzie sparingów.

Komisja Szkoleniowa zgodnie z wytycznymi Prezesa WZPN Pawła Wojtali zaleca, aby wyznaczony blok szkoleniowy zaliczyli wszyscy sędziowie IV ligi, Ligi Międzyokręgowej oraz Wojewódzkiej Kadry Asystentów. Ostateczne decyzje odnośnie pozostałych okręgów należą do Przewodniczących poszczególnych Kolegium Sędziów OZPN.

archiwum


Chronologicznie uporządkowane...

Użyj poniższego formualrza:

Nadal nie możesz znaleźć tego co szukasz? Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright: Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej © 2012-2016. Wykonanie: Projektowanie stron www Poznań