fb twitter rss Poczta obsada
obsada wyniki extranet
blogowanie
bmenu
aktualnosci

Dodatkowe obserwacje stadionowe strefa poznańska – obowiązuje od 11.10.2019 roku

Obserwacje stadionowe

Od dnia 11 października br. (runda jesienna sezonu 2019/2020) w związku z ograniczonym budżetem jaki ma do dyspozycji Kolegium Sędziów na obserwacje stadionowe nastepujący sędziowie będą pełnić funkcję sędziów asystentów/obserwatorów (obserwacje będą sporządzane „społecznie” w trakcie zawodów, na które nie zostanie wyznaczony przez Kolegium Sędziów obserwator stadionowy).

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Przewodniczącym Zbigniewem Cukiertem odpowiedzialnym za cały projekt.

Dodatkowo informujemy, że w dniu 21 października br. po bloku szkoleniowym zostanie przeprowadzone dla tej grupy obserwatorów dodatkowe szkolenie (ok. 30 minut). Prelegent: Piotr Przybyłowski.

Lista w rozwinięciu.

 

Od „V” ligi do klasy B oraz Puchar Polski: Łukasz Araszkiewicz, Maciej Cebulski, Piotr Idzik, Adam Kupsik, Szymon Lizak, Tomasz Nowicki, Maciej Pelka, Kamil Waskowski.

Od klasy O do klasy B oraz Puchar Polski: Marek CzajkowskiKatarzyna Lisiecka – Sęk, Dawid Maciejewski, Eliasz Pawlak, Piotr Sieracki, Tomasz Wolanin.

Od klasy A do B oraz Puchar Polski: Aleksander Borowiak, Łukach Chodnicki, Maciej Martyniuk, Maciej Śliwiński.

archiwum


Chronologicznie uporządkowane...

Użyj poniższego formualrza:

Nadal nie możesz znaleźć tego co szukasz? Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright: Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej © 2012-2016. Wykonanie: Projektowanie stron www Poznań