fb twitter rss Poczta obsada
obsada wyniki extranet
blogowanie
bmenu
aktualnosci

Bilety dla członków Kolegium Sędziów Wielkopolskiego ZPN na U21 Polska-Serbia

Polska – Serbia

26 marca 2019 roku (wtorek) odbędzie się kolejny mecz Reprezentacji Polski w Wielkopolsce.

Tym razem kibice będą mogli oklaskiwać przygotowującą się do udziału w Mistrzostwach Europy Reprezentację U21, która w Grodzisku Wielkopolskim podejmie Serbię.

Wielkopolski ZPN zaprasza wielkopolskich członków naszego KS do składania zamówień na bezpłatne bilety na to spotkanie.

 

 

 

 

 

„Młodzieżówka” w listopadzie pokonała w dwumeczu barażowym Portugalię i w znakomitym stylu awansowała do turnieju Mistrzostw Europy, który w czerwcu zostanie rozegrany we Włoszech. Podopieczni trenera Czesława Michniewicza zmierzą się wówczas w ramach rozgrywek grupy A z gospodarzami, Hiszpanią oraz Belgią. Marcowe mecze kontrolne będą pierwszym etapem bezpośrednich przygotowań do czempionatu. Najpierw 21 marca Polacy zmierzą się na wyjeździe z Anglią, z kolei 26 marca podejmą w Grodzisku Wielkopolskim Serbię.

Wielkopolski ZPN dysponuje pulą bezpłatnych biletów dla klubów i Kolegium Sędziów na to spotkanie. Zainteresowani proszeni są o przesłanie zgłoszenia mailowego na adres bilety@wielkopolskizpn.pl podając imiona i nazwiska oraz pesele. Liczba biletów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Aplikacje przyjmowane są do końca lutego.

 

archiwum


Chronologicznie uporządkowane...

Użyj poniższego formualrza:

Nadal nie możesz znaleźć tego co szukasz? Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright: Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej © 2012-2016. Wykonanie: Projektowanie stron www Poznań