fb twitter rss Poczta obsada
obsada wyniki extranet
blogowanie
bmenu
aktualnosci

Kurs dla kandydatów na sędziego piłki nożnej 2019

Biuro Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kursie dla kandydatów na sędziów piłki nożnej, który rozpocznie się 12 grudnia 2018 roku o godzinie 18:00. Szczegóły i najważniejsze informacje dotyczące w/w kursu w rozwinięciu wiadomości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE ZWIĄZANE Z KURSEM

Miejsce: siedziba Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, ul. Warmińska 1 w Poznaniu.

Spotkanie organizacyjne: 12 grudnia 2018 roku o godzinie 18:00 w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, ul. Warmińska 1 w Poznaniu.

Wykłady i zajęcia praktyczne będą się odbywać w terminach: pięć wybranych niedziel w miesiącach styczeń – marzec – obecność obowiązkowa na wszystkich zajęciach.

Czas trwania zajęć: 10.00-18.00.

Koszt: 185,00 złotych (oprócz wykładów w cenie zawiera się: gwizdek, kartki sędziowskie, chorągiewki sędziowskie, notes, Przepisy gry w Piłkę Nożną, biografia Howarda Webba)

Wpłaty należy dokonywać w: Biuro Kolegium Sędziów, które mieści się w siedzibie Wlkp. ZPN lub na spotkaniu organizacyjnym.

Kurs zostanie zakończony egzaminem teoretycznym oraz kondycyjnym.

 

Obowiązkowa ankieta, którą należy dosłać na adres ks.biuro@wielkopolskizpn.plANKIETA-ZGŁOSZENIOWA-kurs-2019

 

Na spotkanie organizacyjne lub pierwsze zajęcia należy dostarczyć: ankietę, wpłatę, zaświadczenie lekarskie(akceptowane są badania z klubu), zaświadczenie o niekaralności (KRK), dwa zdjęcia legitymacyjne.

Wiek: minimum 16 lat.

 

Numer kontaktowy w sprawach związanych z naborem: 511 776 528.

Opiekunami grupy są: Koledzy Dawid Maciejewski i Eliasz Pawlak.

Koordynatorami naboru z ramienia Komisji Szkoleniowej KS WZPN – Poznań są: Koledzy Łukasz Araszkiewicz i Kamil Waskowski.

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem
Biuro Kolegium Sędziów WZPN

archiwum


Chronologicznie uporządkowane...

Użyj poniższego formualrza:

Nadal nie możesz znaleźć tego co szukasz? Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright: Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej © 2012-2016. Wykonanie: Projektowanie stron www Poznań